Jaki zakres usług oferuję parking przy lotnisku w Balicach?

Jaki zakres usług oferuję parking przy lotnisku w Balicach?

Wszystko o parking strzeżony lotnisko Balice.

Nadrzędne zalety lotów samolotem, które sprawiły, iż tego typu wyprawy zyskały olbrzymią popularność, to komfort, sposobność dotarcia także w bardzo oddalone zakątki naszego globu oraz szybkość. Podróż, której elementem jest lot, łączy się aczkolwiek z kilkoma niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest bezsprzecznie problem dotarcia na lotnisko – a masa osób w tym celu jest zmuszona przecież przejechać wiele kilometrów. Tak daleką trasę najlepiej jest pokonać swoim autem. Co jednakże zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu trafić na lotnisko? Te i inne zagadnienia połączone z przyjazdem do portu lotniczego swoim samochodem rozwikła znalezienie dobrego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego międzynarodowych i lokalnych przewoźników.

Tani parking w Balicach – podróżuj spokojnie, twój samochód jest bezpieczny

Podróżujący z lotniska w Balicach mogą bez przeszkód rozplanować swoją podróż tak, by do portu lotniczego dojechać swoim autem. Na miejscu mogą pozostawić go na monitorowanym parkingu położonego w pobliżu samego lotniska. W tym czasie nie muszą oczywiście martwić się o swoje auto, bowiem parking zapewnia jego pełną ochronę. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą ochroniarze, a posiłkową asekurację stanowi system monitoringu. Skorzystanie z usług parkingu usprawnia możliwość rezerwacji online, dlatego nie trzeba martwić się, iż po przyjeździe na parking nie będziemy mieli gdzie zaparkować. Parking jest oprócz tego w całości utwardzony, co jest nadzwyczaj ważne podczas silnych opadów deszczu bądź śniegu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – możesz liczyć na asystę jego załogi

Decydując się na usługi oferowane przez parking strzeżony w pobliżu portu lotniczego możemy spodziewać się również wielu ułatwień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez kłopotów. Najistotniejszym z nich jest naturalnie możliwość skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego koszty wliczone są w cenę usługi parkowania. Oprócz tego klienci mogą uzyskać asystę załogi parkingu w nagłych wypadkach, takich jak ubytek powietrza w oponach albo rozładowanie akumulatora.

Adres firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]