Jak mieszkać komfortowo i nowocześnie? Projektowanie wnętrz

Jak mieszkać komfortowo i nowocześnie? Projektowanie wnętrz

Tutaj możesz uzyskać pomoc projektanta wnętrz Kraków.

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma ogromne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Wskazane jest zatem zadbać o to, aby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Projektowanie wnętrz nie wydaje się skomplikowane, jednak często okazuje się, że aby wykonać je perfekcyjnie, konieczne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest duża – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej zlecić to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając aranżację wnętrz architektowi dostajemy opiekę specjalisty na wszystkich fazach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań będą ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To wyjątkowo ważne, ponieważ optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga znacznej wiedzy, którą można zdobyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia przygotowywane są najczęściej trzy projekty wnętrz – wykonawczy, budowlany i koncepcyjny.

Nie tylko projekty wnętrz – pozostałe usługi

Pomoc architekta wnętrz często nie kończy się tylko na wykonaniu projektów. Żeby jego sugestie zostały zrealizowane, zazwyczaj niezbędny jest również nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu produktów (lub ich wskazaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz opracowania projektów wnętrz, architekt zapewnia też pomoc przy doborze nieruchomości, w profesjonalny sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Adres firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]