Dlaczego warto skorzystać z parkingu przy lotnisku w Krakowie?

Dlaczego warto skorzystać z parkingu przy lotnisku w Krakowie?

Parking Balice - poznaj bezkonkurencyjną ofertę

Podróż samolotem jest popularnym sposobem transportu, lubianym przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, by rozpocząć podróż musimy w jakiś sposób dostać się do portu lotniczego. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego auta, pojawi się problem: gdzie go zostawić na czas naszej podróży?

Strzeżony parking przy lotnisku – Twój samochód pod opieką

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podwózkę na lotnisko, a później o odbiór po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość organizacji takiego transportu, gdyż wiele wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych portów lotniczych, przykładowo w Balicach koło Krakowa, utworzyły się długoterminowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą możemy zostawić auto na kilkanaście dni. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszej własności pilnuje wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane tam samochody podlegają ubezpieczeniu w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co oferują strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zwykle oferują również dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach koło Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z bagażami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym aucie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można również zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Adres firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]