Czy warto stworzyć wirtualny spacer 3D dla firmy?

wirtualny spacer Gorlice, Kraków, Krynica Zdrój, wirtualny spacer 3D

Wirtualne spacery, które rozpowszechniły się wraz z udostępnieniem usługi Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w promocji firm. Pozwalają w dostępny sposób pokazać siedzibę przedsiębiorstwa lub nieruchomość, która jest ważna w naszym biznesie. Jest to ciekawa prezentacja, którą opłaca się umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Wiele podmiotów nie do końca jednak ma świadomość, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje oraz co zyskamy umieszczając go w wizytówce firmy.

Jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą interaktywne fotografie układające się w realistyczny model naszego biura. Możemy w nim rozglądać się po pomieszczeniach i przechodzić do kolejnych punktów nieruchomości, w której zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to zatem możliwość zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego poruszanie się w jej granicach. Wirtualne spacery można umieszczać obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla internautów przeglądających Google Maps w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Spacer 3D w wizytówce Google Moja Firma ma formę fotografii, a po kliknięciu na ten element Google przekierowuje nas do dedykowanej strony, gdzie rozpoczynamy wycieczkę po danej nieruchomości. Spacer jest przesyłany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie ani dodatkowe opłaty. Możemy go natomiast publikować dla klientów na stronie www naszej firmy.

Jakie branże mogą skorzystać na wirtualnym spacerze VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się udostępnić w wizytówce z kilku względów. Najważniejszy z nich to kreacja profesjonalnego wizerunku firmy i jak najlepsze zaprezentowanie się przed klientami. To spowoduje, iż dużo chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, a także będą mieć do nas większe zaufanie. Jeśli w wizytówce Google Moja Firma oraz na naszej stronie internetowej umieścimy wirtualny spacer i zdjęcia bardzo dobrej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas lepiej i będzie wyróżniać nas częściej od konkurencyjnych firm nie posiadających takiego spaceru. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także niesłychanie proste. Na rynku działa wielu zawodowych fotografów, którzy w przystępnej cenie i – co równie ważne – w krótkim czasie stworzą taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Na pewno będzie to sektor hotelarski, w której często chcemy pochwalić się oferowanymi lokalami do wynajęcia. Można również zaprezentować tym sposobem swoje biuro czy punkt, gdzie obsługujemy klientów, np. gabinet dentystyczny bądź restaurację. Wirtualny spacer okaże się pomocny także wtedy, gdy poszukujemy nowych pracowników, by przekonać ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Adres firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]