Ciepło ucieka z mieszkania? Czas zlecić serwis okien

Ciepło ucieka z mieszkania? Czas zlecić serwis okien

Więcej informacji o serwisie okien PCV Warszawa.

Cyklicznie wykonywany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w domu i zapobiegnie stracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje profesjonalny serwisant? Czemu warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim domu

Codziennie uchylane, rozszczelniane oraz otwierane okna są podatne na różnego rodzaju wypaczenia i zniszczenia. Na kondycję uszczelek oraz okien niekorzystnie wpływają również czynniki atmosferyczne – ekstremalny żar i mróz, śnieg czy światło słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w odpowiednim stanie przez długi okres. O ile nieskomplikowane działania, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac musimy wezwać serwisanta. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują mechanizmy pracujące z trudem, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o właściwą izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalny zespół serwisu okien przeprowadzi również wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy korzystać z serwisu okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pomaga zmniejszyć straty ciepła nawet o 1/3, co przekłada się na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Fachowcy naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednak nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec może również zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez zamontowanie dodatkowych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]