Catering na dowóz – organizacja wydarzeń i przyjęć na najwyższym poziomie

Catering na dowóz – organizacja wydarzeń i przyjęć na najwyższym poziomie

Catering w Krakowie - dalsze informacje o tej usłudze znajdziesz w tym miejscu.

Gdy organizujesz ważne wydarzenie firmowe lub prywatne, na które spraszasz ogromną ilość uczestników, zazwyczaj nie dasz rady samodzielnie zadbać o poczęstunek dla gości. Nie każde spotkanie da się obsłużyć kupując soki oraz małe przekąski w supermarkecie – prestiżowe eventy zazwyczaj potrzebują należytej oprawy także w kwestii potraw. Wtedy nie wypada rozstawić na stołach uczestników zwykłych herbatników oraz słodkich napojów. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie usługi cateringowej.

Jakie typy cateringu świadczą profesjonalne podmioty?

Podmioty świadczące usługi cateringowe z reguły oferują parę jego wariantów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji wesel, chrztów czy urodzin, catering dla firm i catering świąteczny, czyli dostarczanie posiłków na Wigilię. Oferty te są szczegółowo dopasowane do charakteru poszczególnych eventów, dlatego zwykle różnią się od siebie m.in kosztem oraz typem dań oferowanych w ramach usługi. Postanawiając o wynajęciu firmy cateringowej powinno się pamiętać, żeby w kontakcie z usługodawcą jasno komunikować własne oczekiwania, ale jednocześnie być także otwartym na jego wskazówki. Wszak dla caterera pomoc w obsłudze wydarzeń przeróżnego typu to chleb powszedni, zatem długoletnia praktyka w tej branży umożliwia mu znajdowanie rozwiązań, które zadowolą wszystkich gości.

Catering – oszałamiające dania i ekipa zawodowych kelnerów

Organizacja poczęstunku choćby dla niewielkiej ilości gości może być ogromnym problemem, zwłaszcza wtedy, gdy jesteśmy zmuszeni zrobić to w pojedynkę. Wynajęcie profesjonalnej firmy cateringowej pozwala więc zaoszczędzić czas, który możemy przeznaczyć na uzgodnienie pozostałych kluczowych elementów imprezy. Jest to również możliwość podania uczestnikom wyśmienitych potraw przyrządzanych przez wykwalifikowanych szefów kuchni. Wypada jednocześnie zaakcentować, że ważną cechą posiłków, które oferują firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale także ich wygląd. Ponadto firmy, które podejmują się obsługi dużych wydarzeń zapewniają też swoją ekipę doświadczonych kelnerów.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]