Biuro projektowe – kompleksowe usługi architektoniczne

Biuro projektowe – kompleksowe usługi architektoniczne

Zajrzyj tu jeśli jesteś zainteresowany Kraków architekt

Pracownia architektoniczna świadczy obszerne spektrum usług – realizuje fantazje osób, które pragną osiedlić się w wygodnym i praktycznym domku, ale też adresuje ofertę do firm oraz instytucji. Architekt wykonuje kompleksowy projekt obiektu, a w następnej kolejności aktywnie sprawuje kontrolę nad postępem robót, projektuje bieg instalacji wewnątrz nieruchomości, planuje odbudowę budynku albo występuje z propozycją aranżacji już wybudowanych mieszkań.

Jak wesprze Cię wykwalifikowane biuro architektoniczne?

Interesują Cię innowacyjne, pomysłowe projekty budowlane? Chcesz, by Twój dom wyróżniał się od pozostałych budynków w mieście? Potrzebujesz przemyślanego konceptu, który sprawi, iż Twój dom będzie wygodny, a przy tym funkcjonalny? Zgłoś się do naszej pracowni architektonicznej! Wśród projektów budowlanych oferujemy zarówno te inspirowane ponadczasową stylistyką, jak i plany uwzględniające najświeższe trendy w projektowaniu przestrzeni.

Biuro projektów – co pomogliśmy zrealizować

Architekt Joanna Kłusak w portfolio posiada zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków publicznych, jak i domów jednorodzinnych czy aranżacji pomieszczeń mieszkalnych. Wykonane realizacje to m.in. budynki rekreacyjne, żłobki, kawiarnie i mieszkania na wynajem. Konfiguracja przestrzeni i natura projektu dopasowywany jest do osobistych potrzeb klienta, jak również specyfiki projektowanego obiektu. Nasze biuro projektów może także zaplanować funkcjonalne i obszerne szafy wnękowe, które pozwolą na maksymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu bądź domu.

Adres firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]