Biuro detektywistyczne – usługi dla firm i osób prywatnych

Biuro detektywistyczne – usługi dla firm i osób prywatnych

Usługi detektywistyczne cieszą się ostatnio popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw sądowych, odszukać cenne informacje na temat pracowników, a także członków rodziny. Doświadczona firma detektywistyczna oferuje kompleksowe usługi i pozwala na sprawdzenie między innymi warunków i sposobu pieczy nad dzieckiem, wierności małżonka, zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego lub ustalenie źródeł zarobku. Biura detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników mogących pochwalić się specjalistyczną wiedzą z zakresu nowych technologii czy prawa, co pozwala na prostsze zdobycie cennych informacji.

Firma detektywistyczna – kto zazwyczaj korzysta z jej usług?

Z usług firm detektywistycznych często korzystają osoby pragnące wykazać niewierność męża lub żony i zaprezentować je w sądzie w charakterze dowodu w sprawie rozwodowej. Wielokrotnie zdarzają się też zlecenia dotyczące ustalenia miejsca przebywania małoletniego, który padł ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Ogromne spektrum usług świadczonych przez doświadczone biura detektywistyczne powoduje, że z ich pomocy korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także firmy, które potrzebują zweryfikować swoich pracowników. Jest to popularne szczególnie w przypadku zawierania umów o zakazie konkurencji oraz kontraktów z tzw. klauzulą poufności, która zobowiązuje zatrudnionego do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa.

Biuro detektywistyczne – zleć sprawy profesjonalistom

Firma detektywistyczna posiada specjalistyczny sprzęt, który umożliwia w skuteczny i szybki sposób zdobyć kluczowe dane. Są to m.in. profesjonalne kamery, aparaty czy lokalizatory GPS. Ich personel ma dodatkowo praktykę w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport przygotowany przez detektywa to niezbity dowód, który można wykorzystać w sądzie.