O zaletach usługi wynajmu szalunków

O zaletach usługi wynajmu szalunków

Wszystko o wypożyczalni szalunków Kraków znajdziesz na abcszalunki.pl

Szalowanie to jedna z najczęściej wykorzystywanych w budownictwie technologii. Na czym polega? Szalunek to pewnego rodzaju forma, w którą wylewany jest beton – najczęściej przy wznoszeniu fundamentów. Szalunki bardzo często budowane są z drewna, ale łatwo zaobserwować także konstrukcje wykonane z metalu, a niekiedy nawet tworzyw sztucznych. Pozostałymi potrzebnymi częściami szalunków są dźwigary i podpory, bo te umożliwiają osiągnięcie odpowiednich rezultatów. Niestety z uwagi na spore ceny nie zawsze ekipy remontowe mają swoje szalunki. Jeśli będą niezbędne, mogą bowiem po prostu je wypożyczyć – tym bardziej, iż wynajem szalunków to dziś naprawdę często wybierana usługa.

W jakich sytuacjach wybrać wynajem szalunków?

Zakup własnych szalunków okaże się trafionym pomysłem dla przedsiębiorstw często otrzymujących zlecenia na wykonanie fundamentów, ponieważ jak przed chwilą wspomnieliśmy, są one w tym celu absolutnie potrzebne. Jeśli z kolei wykonywanie fundamentów nie jest główną działalnością naszej ekipy, dobrze sprawdzić zalety, jakie oferuje nam wynajem szalunków. Dlaczego dobrze go wybrać? Głównie z powodów finansowych – wynajęcie szalunków kilka razy w roku będzie bardziej opłacalne niż ich kupno. Dobrze nadmienić także o komforcie, gdyż przechowywanie sporadycznie używanych szalunków może generować spore koszty.

O czym nie zapominać przy poszukiwaniach wynajmu szalunków?

Kiedy postawimy na wynajem szalunków, powinniśmy dokładnie przemyśleć to, która firma nam je zapewni. W jaki sposób ją wybrać? Warto zdecydować się na usługi firmy specjalizującej się w sprzedaży sklejki dla ekip budowlanych – w ten sposób zyskamy gwarancję tego, iż szalunki okażą się solidne oraz funkcjonalne. Naprawdę ważna będzie również obsługa klienta – w sytuacji, kiedy coraz bliższy jest czas rozpoczęcia robót nie możemy pozwolić sobie na opóźnienia. W przypadku wahania się dobrze zaś skorzystać z sieci, by sprawdzić, co o ofercie danego przedsiębiorstwa sądzą poprzedni klienci.

Adres firmy:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]