Nowatorskie projekty domów drewnianych

Nowatorskie projekty domów drewnianych

Sprawdź domy drewniane projekt na barteksitarski.pl/goralszczyzna.html

Domy z bali to budowlany hit. Nowatorska technologia sprawia, że takie nieruchomości nie tylko wyglądają wyjątkowo estetycznie, ale spełniają także inne kryteria. Czy domki z bali mogą być używane jako budynki całoroczne? Gdzie wyszukać fachowca, który pomoże nam spełnić marzenie o posiadaniu ekologicznego domu?

Projekty domów drewnianych – ekologiczna posiadłość

Nowoczesne domy drewniane powoli stają się rzeczywistością. Polacy coraz częściej decydują się na zaprojektowanie takich domów, ponieważ mają one dużo walorów. Pierwsza sprawa – są kosztują one mniej niż domy z cegły. Nieznaczny ciężar domu oznacza tańszą inwestycję. Całoroczne domy drewniane powstają wyjątkowo szybko, ponieważ są wykonane z przygotowanych wcześniej elementów. Nie musimy martwić się o roboty związane z tynkowaniem. Specjaliści twierdzą, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego domy naturalne są wybierane coraz częściej. Łączą one w sobie dwa elementy. Domy drewniane nowoczesne zniewalają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo podhalańskie budynki. Z drugiej strony dzięki zastosowanym elementom zapewniają funkcjonalność identyczną jak murowane nieruchomości.

Projekty domów drewnianych – jak wyszukać projektanta

Domy drewniane całoroczne to budynki wykonane z organicznych składników, dzięki czemu są całkowicie ekologiczne. Dzięki użyciu drewnianych prefabrykatów osoby chorujące na alergie czują się po prostu lepiej. Całoroczne domy drewniane charakteryzują się znakomitymi współczynnikami izolacji termicznej, nie musimy ich dodatkowo ocieplać. Ważnym plusem są cienkie ściany, dzięki czemu metraż domu jest większy. Domy drewniane można stawiać również zimą, bo całość prac realizowana jest z pominięciem betonowania. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy drewniane pamiętajmy, żeby zlecić całość prac najlepszym ekipom.

Adres firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]