Organizacja imprez

Organizacja imprez

Firma eventowa KlapsArt organizuje imprezy firmowe, przedstawienia, koncerty, wesela, a także wieczory kawalerskie i panieńskie.

Nasza oferta zawiera również warsztaty dla najmłodszych. Jeżeli nie masz pomysłu, jak zorganizować urodziny dla swojej pociechy to chętnie pomożemy. Nauczycielom oferujemy swoją pomoc przy planowaniu zajęć terapeutycznych, dzięki którym możliwa jest integracja dzieci pochodzących z najróżniejszych środowisk.

Jeżeli organizacja różnych eventów nie jest Twoją mocną stroną, a niebawem bierzesz ślub, możesz zwrócić się do nas po pomoc. Przedstawimy Ci ofertę miejsc, w których urządzisz niezapomniane przyjęcie weselne. Nie zapomnimy również o zaplanowaniu hucznego pożegnania z obecnym stanem cywilnym, czyli wieczoru kawalerskiego i panieńskiego!

Jesteśmy częstym gościem na małych i dużych scenach teatrów, klubów, ośrodków kultury oraz w przedszkolach, szkołach i szpitalach. Oferujemy coś dla oka i ucha na wszystkie okazje, z przyjemnością zorganizujemy imprezę kulturalną, sympozjum, wyjazd integracyjny, bankiet i wiele innych. KlapsArt współpracuje z wieloma znanymi konferansjerami oraz komikami z Polski oraz Europy. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje naszych Klientów. Gorąca zapraszamy do współpracy !