Wyprawy w góry – trekkingi górskie w najlepszym wydaniu

Wyprawy w góry – trekkingi górskie w najlepszym wydaniu

Jeżeli interesuje Cię dobra oferta wypraw w góry, skieruj się na www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/

Uwielbiasz kop adrenaliny i ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś aktywnym podróżnikiem, który ceni solidnie przygotowane i bezpieczne wyprawy kierowane przez profesjonalnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszym wydaniu

Organizujemy wyprawy, które prowadzą na łańcuchy górskie niemal każdego kontynentu. Oferta adresowana jest do miłośników górskiej turystyki, tak firm, jak i osób prywatnych, które uwielbiają aktywny wypoczynek i posiadają minimalne doświadczenie w podobnych ekspedycjach. Żeby wziąć udział w wyprawie niezbędna jest świetna sprawność fizyczna, jak również dobry stan zdrowia. Prowadzone przez nas wyprawy w góry można podzielić na 3 warianty o odmiennym stopniu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające oraz na poziomie umiarkowanym. Poziom umiarkowany to wyprawa dla jednostek wyróżniających się sprawnością fizyczną, które brały już udział w wyprawach na szczyty gór wyższych niż 4000 m nad poziomem morza. Najwyższym stopniem trudności cechują się wyprawy bardzo wymagające, które rekomenduje się jednostkom o ponadprzeciętnej wytrzymałości i zaawansowanych umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą intensywne przeżycia. Pozwalają przy tym zrealizować pragnienia i sprawdzić się w trudnych sytuacjach. Firma korzysta z kompetentnych przewodników i liderów, którzy nie tylko znają dogłębnie naturę górskiego terenu, ale także chętnie dzielą się posiadanymi umiejętnościami z uczestnikami ekspedycji. Potrafią oni też zmniejszyć prawdopodobne ryzyko w ekstremalnych wypadkach. W ofercie firmy znajdziesz wyprawy m.in. w Himalaje, Andy czy na pasmo Riła.

Adres firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]