Torba płócienna z własnym nadrukiem – pomysł na promocję firmy

Torba płócienna z własnym nadrukiem – pomysł na promocję firmy

Przed markami, które jadą na targi czy też planują event promocyjny, częstokroć pojawia się dylemat, jaki gadżet reklamowy zamówić. Musi on przecież nie tylko przykuwać uwagę ewentualnych klientów, ale również nieść ze sobą pewną wartość, by od czasu do czasu z niego korzystali i tym sposobem wytworzyli więź z marką. Takim gadżetem są właśnie torby z nadrukiem.

Wytrzymałość i inne atuty toreb z nadrukiem

Sprawdzając katalogi drukarni zajmujących się nadrukami na gadżetach promocyjnych szybko spostrzeżemy, iż pod kategorią “torba” pojawia się wiele artykułów. Są to głównie torby na zakupy – najbardziej użyteczny i prawdopodobnie najpopularniejszy gadżet reklamowy. Nadruk nazwy imprezy bądź logotypu na jutowych, płóciennych i bawełnianych torbach na ramię po prostu wspaniale wygląda, a jednocześnie jest dostatecznie wytrzymały, żeby przez długi czas zachować się na materiale. Innym plusem tych toreb jest ich koszt. W zależności od rodzaju torby oraz wielkości zamówienia, cena przeważnie rozpoczyna się od kilku złotych za sztukę. Grafikę nanosi także na torbach konferencyjnych, termoizolacyjnych czy na laptopa. Są to akcesoria, które docenią na pewno organizatorzy dużych konferencji oraz pokazów. Oczywiście, koszt toreb tego rodzaju i wykonania druku na nich jest już zdecydowanie wyższy – osiąga nawet kilkadziesiąt złotych.

Gdzie opłaca się zamówić torby z logo?

Firmy organizujące działania marketingowe z reguły zlecają równoległe wykonanie wielu typów gadżetów. Winny więc poszukiwać hurtowni z gadżetami, która oferuje jeszcze kilkadziesiąt innych produktów promocyjnych do zadruku. Wraz z torbami na ramię warto zlecić np. nadruk na zagłówkach, plecakach typu worek czy innych użytecznych produktach z tkaniny lub uzupełnić zlecenie o tradycyjne gadżety reklamowe, jak długopisy, smycze i ołówki, które nieustająco cieszą się zainteresowaniem klientów.