Nie tylko koszulki biegowe – gadżety dla biegacza

Nie tylko koszulki biegowe – gadżety dla biegacza

Biegi są obecnie ukochaną aktywnością wielu Polaków. To sport, który można praktykować wszędzie, bo nawet w pokaźnych aglomeracjach wciąż istnieją bulwary i spore parki, gdzie można biegać. A co najistotniejsze – bieganie niewiele kosztuje. Wystarczy przecież mieć absorbującą pot koszulkę, solidne buty i szczyptę zapału.

Gadżet dla biegacza może być przydatną pamiątką z biegu

Również w małych miejscowościach kilka razy w roku organizowane są biegi, w których biorą udział nie tylko amatorzy tego sportu, ale i profesjonaliści. Zapisanie się na tego rodzaju imprezę sportową często łączy się z niewysoką wpłatą, w ramach której poza możliwością startu sportowcy otrzymują również drobny komplet gadżetów. Podstawą takiego pakietu startowego zwykle jest koszulka biegowa, numer zawodnika, czasami izotonik. Jednakże coraz częściej organizatorzy biegów dołączają do nich inne gadżety dla biegacza. Na bardziej głośnych eventach sportowych są to być m.in. opaski do biegania na ramię, w których można schować klucze albo telefon, nieco bardziej pojemne pasy sportowe na biodra, czyli popularnie nerki, albo mały ręcznik do otarcia potu. Zawodnicy bardzo doceniają takie komplety gadżetów, gdyż nawet jeżeli nie zdobędą w biegu zadowalającej pozycji, to t-shirt z logo imprezy pozostanie na zawsze pamiątką z uczestnictwa w biegu. Co istotne, jest to pamiątka przydatna, którą sportowiec może ubierać podczas swoich treningów.

Gadżety dla biegacza – umieść na nich logotyp organizatora biegu

Duże i mniejsze imprezy sportowe rzadko radzą sobie bez pomocy sponsorów finansujących ich przygotowanie. Zwykle logotyp organizatorów i patronów biegów umieszcza się nie tylko na ulotkach czy billboardach reklamujących imprezę, ale również i na gadżetach rozdawanych uczestnikom. W zależności od rodzaju surowca czy tkaniny, z którego wykonane są gadżety dla biegaczy, do umieszczenia na nich logo organizatorów używane są różnorodne techniki nadruku. W przypadku odzieży sportowej jest to zwykle sitodruk gwarantujący dużą wytrzymałość grafiki.