Kredyty dla firm – jak go uzyskać?

Kredyty dla firm – jak go uzyskać?

Jeśli prowadzisz firmę, na pewno doświadczyłeś trudniejszych chwil pod kątem finansowym. Partnerzy, którzy zwlekają z opłaceniem należności lub nieprzewidziane wydatki na rozwój działań – problemów może być wiele. Wybawieniem może kredyt na działalność gospodarczą.

Rodzaje kredytów dla firm

Istnieje wiele metod na wsparcie rozwoju przedsiębiorstwa. Kredyt inwestycyjny dla firm pozwoli realizować ich chęć rozwoju, a kredyt gotówkowy dla firm okaże się zbawiennym zastrzykiem pieniężnym podczas gorszego momentu działalności. Przy doborze odpowiedniego kredytu należy kierować się dopasowaniem oferty do wdrożonego modelu biznesowego. Na przykład jeśli rozliczamy się z Urzędem Skarbowym na podstawie KPiR lub ryczałtu, powinniśmy znaleźć taką ofertę, która wyraża zgodę na powyższy sposób rozliczenia.

Kredyt dla firm bez zaświadczeń o dochodach

Wielu właścicielom firm udzielano kredytu dla firm bez zaświadczeń z US i ZUS, a nawet bez wykazania obrotu i dochodu. Aby włączyć się do grupy zadowolonych kredytobiorców, należy skorzystać z porady sprawdzonego doradcy kredytowego znającego wszelkie dostępne na rynku oferty i będzie potrafił znaleźć tę najkorzystniejszą. Pomoże on również w przypadku, gdy chciałbyś uniknąć sprawdzenia przez bank rejestrów KRD i BIG.

Kredyt dla firm poniżej 6 miesięcy działalności

Jeżeli bank odmówił Ci pożyczki ze względu na krótki staż firmy, nie martw się. Na rynku pojawiają się oferty banków, kierowane do młodych firm. Niektóre z nich są dostępne także dla firm, które zostały dopiero założone! Tutaj jednak znowu konieczna będzie rozmowa z doradcą, który zaproponuje kredytów dla prowadzących działalność gospodarczą już od pierwszego dnia po założeniu firmy.