Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną księgowość

Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną księgowość

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o automatycznej windykacji? Skieruj się na https://flobo.io

Prowadzący własne firmy bezustannie szukają narzędzi, które pozwolą im w prosty sposób obniżyć wydatki na działalność, a przy tym ograniczyć czas przeznaczany na wykonywanie uciążliwych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie przelewów, ale też automatyzuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – jak to działa?

Automatyczna obsługa należności poprzez aplikację Flobo możliwa jest za sprawą połączenia tego narzędzia z rachunkiem bankowym i programem finansowo-księgowym firmy. Flobo czerpie informacje o wystawionych fakturach, a później obserwuje czy pojawiły się przelewy od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich ma nadany własny numer rachunku bankowego, na który przekazuje opłaty. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy uciążliwy obowiązek ręcznego księgowania przelewów, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie pozostałych ważnych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości spełni oczekiwania nie tylko ogromnych przedsiębiorstw, ale także i tych niewielkich, które w miesiącu wystawiają mniej więcej stu faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną użyteczną funkcją, niezmiernie wartościową dla tych przedsiębiorców, którzy regularnie natrafiają na problemy z unikającymi opłat klientami – to moduł automatycznej windykacji.

W jakich podmiotach przyda się Flobo – robot do automatycznej obsługi należności

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to przydatne rozwiązanie dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo proponuje kilka modeli automatycznej obsługi należności, wśród których znajdziesz tę, która najlepiej zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bez problemu księguje przelewy z tytułu abonamentów, zatem znakomicie sprawdzi się w szkołach językowych albo niepublicznych, czy tam, gdzie wpłaca się czesne. Flobo przyda się również hostelom, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i dokonywane w określonych transzach. A co z podmiotami świadczącym przeróżne usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za wykonanie usługi pobiera płatności z góry, Flobo będzie sprawdzać przelewy do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]