Poznaj rolę radców prawnych w zakresie prawa pracy

Poznaj rolę radców prawnych w zakresie prawa pracy

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. posiada wieloletnie doświadczenie w sferze prawa pracy, tak z punktu widzenia pracodawcy, jak i pracownika. Nasza praca skupia się nie tylko na toczeniu spraw sądowych, ale również na doradztwie w obszarze bieżącej interpretacji prawa pracy.

Prawo pracy – zakres działania kancelarii radców prawnych

Działając w imieniu Pracodawców, na co dzień udzielamy pomocy przy tworzeniu wszelkiego rodzaju dokumentacji na etapie powstania stosunku pracy, jego trwania oraz rozwiązania. Świadczona przez nas pomoc prawna ma nie tylko przeprowadzić naszych Klientów przez te stadia, ale także ochronić ich przed sprawami sądowymi z zatrudnionymi. Jesteśmy świadomi, iż wraz z rozwojem prowadzonej działalności gospodarczej, respektowanie prawa pracy staje się większym wyzwaniem. W związku z tym naszym celem jest praca w dyskretny sposób, dzięki czemu Klient może skupić się na kierowaniu biznesem, a nie na zawiłościach prawnych.

Prawo pracy – kancelaria prawna w roli pełnomocnika Pracownika

Równie często podejmujemy się roli pełnomocnika Pracownika. W tym zakresie o wiele częściej nasza pomoc polega na prowadzeniu spraw sądowych dotyczących nawiązania stosunku pracy, niezasadnego rozwiązania umowy o pracę czy chociażby nadgodzin. Niewątpliwie obliguje nas to do zupełnie innego zaangażowania, ponieważ tego typu sprawy charakteryzują się ogromnymi problemami na tle postępowania dowodowego. Tym samym przekonanie sądu do uznania racji Klienta jest sporym wyzwaniem.