Kancelaria prawna – odszkodowania za błędy lekarskie

Kancelaria prawna – odszkodowania za błędy lekarskie

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. dysponuje rozbudowanym działem dochodzenia odszkodowań. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za wypadki komunikacyjne, za szkodę będącą wynikiem czynów niedozwolonych, takich jak pobicie i błędy medyczne lub chociażby odszkodowanie za nieudane wakacje czy zagubiony bagaż. Przykłady tego rodzaju zdarzeń można nieprzerwanie wymieniać, ale istotne jest to, że zawsze w przypadku zaistnienia szkody jesteśmy gotowi do zapewnienia pomocy prawnej.

Odszkodowania za błędy lekarskie i wypadki komunikacyjne

W naszej codziennej pracy podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w przypadkach różnego rodzaju. Mamy doświadczenie w odszkodowaniach powstałych w wyniku wypadków zarówno drogowych, jak i innych, jak np. upadek na śliskiej powierzchni. Bardzo często prowadzimy również sprawy wynikłe ze szkody powstałe podczas pobytu na wakacjach, spowodowanych m.in. rozbieżnościami w wykupionej ofercie a rzeczywistym stanem hotelu czy kiedy bezpodstawnie nie wpuszczono nas na pokład samolotu. Zwracają się do nas również osoby pokrzywdzone na skutek błędów medycznych, takich jak leczenie przez stomatologa wbrew zasadom sztuki lekarskiej, powikłania przy operacji lub porodzie czy podanie nieodpowiednich leków.

Działania kancelarii radców prawnych w sprawach o odszkodowanie

W trakcie prowadzenia postępowań odszkodowawczych mierzymy się z traumatycznymi doświadczeniami naszych Klientów, takimi jak pobicie, wypadek samochodowy, w skutek którego zginęła bliska im osoba czy kalectwo spowodowane przez nieudolnego lekarza. Zawsze wiąże się to również z długotrwałą traumą, z jaką zgłaszają się do nas poszkodowani. Naszą powinnością w takim przypadku jest ocena stanu faktycznego, a następnie na jego podstawie kalkulacja jakich kwot może dociekać nasz Klient. Brak jest w tej kwestii sztywnych wytycznych, jednakże nasze doświadczenie umożliwia nam na podanie Klientom informacji, która ułatwia im podjęcie decyzji co do dalszego toku sprawy.