Szukasz ciekawych miejsc w Małopolsce? Zajrzyj na ten portal

Szukasz ciekawych miejsc w Małopolsce? Zajrzyj na ten portal

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o ciekawych miejscach w Małopolsce, przeczytasz na https://visitmalopolska.pl/pl/strona-glowna.

Mimo, że małopolskie jest jednym z najmniejszych województw w Polsce, ma ono mnóstwo do zaoferowania zarówno odwiedzającym z innych części kraju, jak i zza granicy. Dzieje się tu dużo, więc często ciężko znaleźć coś dla siebie w natłoku wiadomości o najnowszych imprezach sportowych czy kulturalnych i najciekawszych zabytkach w Małopolsce.

Gdzie szukać rzetelnych informacji o ciekawych miejscach w Małopolsce?

Aby przybliżyć potencjalnym zwiedzającym atrakcje turystyczne tego województwa, powstał serwis visitmalopolska.pl. Dostarcza on wiadomości nie tylko o atrakcyjnych miejscach oraz zabytkach w Małopolsce, jak również o ekspozycjach i wydarzeniach folklorystycznych, kulturalnych czy sportowych organizowanych na jego terenie. Portal prowadzony jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w ramach MSIT, a więc Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. W czym pomoże serwis? Turyści myślący o pobycie w Małopolsce o razu na głównej stronie dostrzegą mapkę, na której w mgnieniu oka odszukają schroniska, pensjonaty i hotele, zabytki i galerie, a także Centra Informacji Turystycznej zlokalizowane w różnych punktach Małopolski. Serwis pomaga zaplanować wizytę na południu Polski również pod względem logistycznym, dostarczając informacje zarówno o dworcach kolejowych i lotniskach, jak i o parkingach i wypożyczalniach samochodów. Oprócz tego dla tych, którzy z przeróżnych przyczyn nie mogą odwiedzić Małopolski osobiście, portal przygotował wirtualne spacery prezentujące między innymi zamek na Wawelu, czar regionalnego folkloru czy trasy rowerowe.

Rejestr ambasad i przydatne rozmówki – ważne informacje dla cudzoziemców

Visitmalopolska.pl nie zapomina również o zagranicznych przyjezdnych, którzy ochoczo odwiedzają Kraków, Zakopane i pozostałe tatrzańskie miejscowości. Ciekawostki znajdujące się na stronie publikowane są więc w języku angielskim, ale oprócz tego w między innymi w języku włoskim, słowackim oraz niemieckim, francuskim. podróżnicy z zagranicy znajdą tu listę ambasad oraz konsulatów zlokalizowanych na obszarze województwa małopolskiego. Niezwykle pomocna dla obcokrajowców może być też sekcja Rozmówki, w której poznają najpopularniejsze słowa i sformułowania, które pomogą im dogadać się z Polakami w różnorodnych sytuacjach, które mogą się im przydarzyć podczas wizyty w Polsce.

Adres firmy:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego