Zakupy, porady, możliwość dopasowania biżuterii – atuty sklepu jubilerskiego

Zakupy, porady, możliwość dopasowania biżuterii – atuty sklepu jubilerskiego

Sklep jubilerski Kraków - tu zakupy na pewno będą udane!

Wraz z ożywieniem rynku oraz ewolucją internetu, zmieniliśmy też nasze zwyczaje związane z robieniem zakupów. Teraz bardzo chętnie korzystamy z opcji zamawiania w sieci. I chociaż w internecie można kupić prawie wszystko, wciąż wiele przedmiotów opłaca się kupować w tradycyjnych sklepach. Jednym z nich jest biżuteria.

Sklep jubilerski – skorzystaj z porady rzeczoznawcy

Kupno platynowego pierścionka, broszki lub naszyjnika wiąże się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Wobec tego, żeby mieć pewność, że biżuteria spełni wszystkie nasze wymagania, powinniśmy przyjrzeć się jej osobiście u jubilera. Jest kilka argumentów, które uzasadniają takie działanie. W czasie wizyty w sklepie jubilerskim, w szczególności gdy planujemy nabyć pierścionek zaręczynowy albo obrączki, mamy okazję przymierzyć biżuterię i sprawdzić jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na palcu. Jeżeli z kolei wybierzemy wzór pierścionka trafiający w nasz gust, ale okaże się on za luźny lub zbyt ciasny, jubiler na naszą prośbę dostosuje go do właściwego rozmiaru albo wykona nowy. Kolejnym plusem kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z profesjonalnej porady złotnika. Poradzi on nam jak dopasować stosowny kruszec, pokaże aktualne nurty we wzornictwie, pokaże które kamienie szlachetne będą pasować do naszej cery, a osobom poszukującym biżuterii na prezent podpowie, co teraz wręcza się z okazji imienin, chrztu czy ślubu.

Jakie usługi świadczy oferuje złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich dzieł złotniczych, ale także pełnią dodatkowe usługi. Główną z nich jest renowacja zniszczonej biżuterii. Jeśli odpadł nam kryształek z kolczyka albo rozerwał się łańcuszek, złotnik szybko i perfekcyjnie naprawi go w swoim warsztacie. Gdy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał mniejszy obwód palca, złotnik zmieni obwód takiej bransoletki. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje też na pierścionku czy wisiorku datę, podziękowania, gratulacje albo inny ważny dla nas cytat. Natomiast jeśli pragniemy sprezentować komuś oryginalny podarunek, ewentualnie mamy swój pomysł na pierścionek albo wisiorek, możemy zlecić jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeśli w szkatułce mamy zniszczoną bądź zbędną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup metali szlachetnych.

Adres firmy:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]