Wyjątkowe kolczyki z koralem

Wyjątkowe kolczyki z koralem

Chcesz kupić kolczyki z koralem? Wejdź na www.bizutik.pl/kolczyki-z-koralem

Dlaczego w kolekcji biżuterii każdej kobiety powinny znajdować się kolczyki z koralem? Magiczne właściwości korali znane są już od wieków. Mówi się, że eliminują tendencje samobójcze. Koral zwiększy witalność i pomoże w urzeczywistnianiu zamierzeń. Ma działanie wyciszające. Koral posiada także właściwości lecznicze: regeneruje organizm, a także reguluje cykl menstruacyjny. Koral jest amuletem przypisywanym osobom spod znaku Ryb.

Kolczyki z koralem – jest w czym wybierać

Najczęściej wybieramy kolczyki z koralami w kolorze białym, łososioworóżowym i czerwonym. O wiele rzadziej spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i zwiększa jego wartość. Jakie gatunki korali sa najbardziej popularne? Gdzie łowi się najwięcej korali? Popularne gatunki koralowców to koral śródziemnomorski wyławiany między innymi z wód Morza Śródziemnego oraz koral Satsuma z rejonu Filipin.

Do czego pasują kolczyki z koralem?

Kolczyki z koralem to niezwykle uniwersalna ozdoba. Ten rodzaj biżuterii można zakładać na co dzień, do casulaowych bluzek i bawełnianych spodni. Kolczyki z koralami to wyrazisty akcent, który ożywi twarz, a w zestawieniu z letnią sukienką doda Ci kobiecości.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]