Wisiorki srebrne

Wisiorki srebrne

Więcej szczegółów o srebrnych wisiorkach

Magia wisiorków

Noszenie oryginalnej biżuterii ceni sobie chyba każda kobieta. W każdej sytuacji przyjemnie jest mieć zwracający uwagę element biżuterii. Co więcej najlepiej by było to coś, czego nikt jeszcze nie widział. Niestety komfort nabywania takiej ilości biżuterii nie każdej z nas jest dostępna. Dobrą radą jest zatem nabywanie wisiorków. Jeżeli lubisz mieć założone za każdym razem nieco co innego, wisiorki Ci to umożliwią.

Łańcuszek do wisiorka

Wisiorek może być zawieszony blisko przy szyi albo na dekolcie – wszystko zależy od długości łańcuszka. Może to całkowicie odmienić wygląd całości biżuterii.

Uwagę warto zwrócić również na szerokość dobieranego łańcuszka i tworzywo, z którego go zrobiono. Do wyboru mamy łańcuszek srebrny, albo złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności naszej biżuterii może przysporzyć wisiorek o wymyślnym kształcie. Może on mieć formę klasyczną (owalu, łezki, rąbu itd.), albo też imitujące zwierzęta, przypominające rzeczy codziennego użytku, a nawet z bajkowymi postaciami.

Szeroki wybór istnieje również jeśli chodzi o tworzywie wykonania wisiorków. Wybierać możemy spośród wisiorków ze słota, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]