Srebrne kolczyki z cyrkoniami

Srebrne kolczyki z cyrkoniami

Jeśli szukasz kolczyków z cyrkoniami, koniecznie sprawdź www.bizutik.pl

Każda kobieta chce się wyróżniać. Efekt ten można osiągnąć dzięki doborowi odpowiednich dodatków. Na przykład kolczyki z cyrkoniami nadają elegancji, a poza tym pasują do zarówno do kreacji wieczorowej, jak i sukienki koktajlowej. Dużą popularność zyskały dzięki swojej uniwersalności. Kolczyki z cyrkoniami świetnie imitują te z diamentami. W sprzedaży można znaleźć różnokolorowe kryształy. Chcąc uwydatnić piękną karnację warto wybrać kolczyki z cyrkoniami.

Rodzaje zapięć do kolczyków z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami są ostatnimi czasy bardzo popularne. Typ zapięć jest oprócz koloru i kształtu wyróżnikiem różnych ich modeli. Na podstawie tego kryterium można wyróżnić poniższe kolczyki z cyrkoniami:

  • sztyfty – obecnie najpopularniejsza forma zapięcia. W pełni eksponuje ono ozdobną część wyrobu, pozostając całkowicie niewidocznym. Idealnie nadaje się do różnego rodzaju kolczyków z cyrkoniami i małych kulek.
  • zapięcie angielskie – jest najwygodniejszym typem zapięcia, przy relatywnie niewielkiej widoczności. Bardzo ważnym aspektem konstrukcyjnym tych kolczyków z cyrkoniami jest takie ułożenie sztyftu, by ukryty nie utrudniał chociażby snu.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]