Najpopularniejsze srebrne kolczyki

kolczyki, kolczyki srebrne, srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki to niewątpliwie jedne z najczęściej kupowanych przez panie dodatków. Sprawdzają się na każdą okazję – niezwykle huczną i mniej oficjalną. Sprawdźmy w czym leży sekret, że są tak chętnie kupowane i gdzie możemy je dostać.

Srebrne kolczyki – najmodniejsze rodzaje

Srebrne kolczyki występują w rozmaitych formach. Najbardziej „trendy” są urocze sztyfty, które pasują na co dzień i od święta, są skromne, a równocześnie eleganckie. Równie popularne są długie dodatki, które cudownie podkreślają sylwetkę. Sprzedawane jako okraszone szlachetnymi kamieniami albo całkowicie proste. Błyskotki zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co zazwyczaj dzieje się w przypadku błyskotek z tworzyw sztucznych. Najbardziej gustowne kolczyki wyprodukowano techniką oksydowania, więc dobierając je zweryfikujmy numer próby oraz technologię ich wykonania.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze jak nowe

Srebrne kolczyki należy dobrze pielęgnować i systematycznie usuwać najmniejsze zabrudzenia, żeby ciągle prezentowały się perfekcyjnie. Powinno się przecierać je regularnie miękką szmatką wyprodukowaną z miłego w dotyku tworzywa, używać profesjonalne balsamy pielęgnujące, a przeznaczone na ważne okazje kolczyki przechowywać w przeznaczonych do tego pudełkach. Nie sprawdzajmy natomiast domowych sposobów pielęgnacji, typu szczoteczka do zębów czy soda oczyszczona. Tego typu substancje niezwykle podrażniają miękką powłokę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Najlepszy wybór kolczyków jest niewątpliwie w e-sklepach, które gwarantują szybką dostawę i kuszące wyprzedaże. Ponadto zakupy online to nieprawdopodobny komfort, który zapewne docenią przede wszystkim zapracowane kobiety.