Kolczyki serduszka – do pracy i na randkę

Kolczyki serduszka – do pracy i na randkę

Znajdź kolczyki serduszka na www.bizutik.pl

Kolczyki serca są jednym z najchętniej kupowanych typów biżuterii damskiej i dziecięcej – można je ubrać na wszelkie okazje, doskonale podkreślają urodę, są też znakomitym pomysłem na podarek. Jakie rodzaje kolczyków występują w sprzedaży? Z czego zazwyczaj są wykonane kolczyki serduszka?

Kolczyki serca – do szkoły i na wizyty w teatrze

Motyw serca jest szeroko używany w jubilerstwie. Jest on podłożem do projektowania kolczyków tak dla kobiet, jak i dla dziewcząt. Kolczyki serduszka bywają eterycznym dodatkiem do szeregu stylizacji. Są produkowane zarówno w postaci sztyftów, jak i modeli wiszących. Pierwszy rodzaj kolczyków jest najczęściej wybierany na niezobowiązujące okazje – nosimy je na co dzień albo do pracy. Kolczyki na sztyftach nie dominują stylizacji, ale delikatnie akcentują prawdziwą urodę kobiety. Natomiast długie kolczyki serduszka mogą być użyte do optycznego wydłużenia szyi oraz wyszczuplenia twarzy. Tego rodzaju kolczyki pasują na wieczory w teatrze, studniówki bądź romantyczne kolacje i rewelacyjnie łączą się one ze stylowymi sukienkami. Kolczyki serca dla dzieci sprawdzą się z kolei zarówno w szkole, jak i podczas Pierwszej Komunii świętej.

Kolczyki serca – znakomity prezent dla ukochanej osoby

W sprzedaży obecne są kolczyki serca wyprodukowane ze srebra oraz złota. Popytem cieszą się również kolczyki pozłacane, które są tańsze, a jednocześnie wyglądają nadzwyczaj efektownie. Zarówno kolczyki na sztyftach, jak i modele wiszące mogą być ozdobione kamieniami szlachetnymi, na przykład cyrkoniami, które podkreślą piękno właścicielki. W sklepach kupimy kolczyki serduszka w kolorze rubinowym czy błękitnym, jak również modele emaliowane. Biżuterię z motywem serca można wręczyć w prezencie ukochanej osobie, np. na Dzień Babci, złote gody oraz z mnóstwa innych okazji. Wręczone ukochanej kobiecie – narzeczonej, matce lub współmałżonce, kolczyki serduszka będą zawsze przypominać o istniejącym między wami uczuciu, miłości oraz szacunku.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]