Klasyczne kolczyki z cyrkoniami

Klasyczne kolczyki z cyrkoniami

Kup kolczyki z cyrkoniami

Stylowym dodatkiem dla każdej kobiety są kolczyki z cyrkoniami. Te przepiękne ozdoby świetnie komponują się z elementami wykonanymi ze srebra. Przyjrzyjmy się zatem, jak selekcjonować biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – jak są wytwarzane

Cyrkonie to syntetyczne kamienie szlachetne, mające znakomite cechy wizualne. Mienią się pod wpływem światła szlachetnym lśnieniem, są fachowo polerowane oraz przezroczyste. Ich kształt doskonale imituje naturalne brylanty, sprawdzają się więc jako detal biżuteryjny. Na rynku dostaniemy również zabarwione odmiany cyrkonii – dzięki dodaniu odpowiednich komponentów można stworzyć poniższe zabarwienia: błękitny, pomarańczowy, seledynowy, brunatny. Najczęściej wytwarza się kolczyki z cyrkoniami, ponieważ nadają się na każdą okazję – jako prezent z okazji urodzin lub na Mikołajki.

Wytrzymałe i piękne kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie często wykorzystuje się cyrkonie, najczęściej razem ze srebrem. Te piękne dodatki są twarde i niewrażliwe na czynniki mechaniczne, dlatego znakomicie pasują do srebrnych obrączek, tzw. nausznic oraz zawieszek. W jakich sklepach możemy zakupić dodatki z cyrkoniami? Szeroki wachlarz mają sklepy on-line, gdzie możemy zobaczyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i pierścionki w różnych rozmiarach i atrakcyjnych cenach. Bez wychodzenia z domu możemy mieć wyśnioną i piękną biżuterię. Nabywcy często kupują proste kolczyki, ale także te obficie zdobione.