Jak nosić długie kolczyki?

Jak nosić długie kolczyki?

Dowiedz się więcej o długich kolczykach

Szykowna biżuteria świetnie akcentuje prawdziwe piękno każdej kobiety i sprawdza się w najrozmaitszych sytuacjach – pasuje na wielkie bale, do pracy czy też romantyczną kolację we dwoje. Jak dopasować długie kolczyki w zależności od typu urody?

Kolczyki długie – pałki, cienkie łańcuszki oraz listki

Długie kolczyki pasują do przeróżnych rodzajów urody – mogą je nosić zarówno kobiety o delikatnych konturach twarzy, jak i te z wyraźnie zaznaczonymi kośćmi policzkowymi. Wszystko zależy od rezultatu, jaki pragniemy finalnie osiągnąć. Kolczyki długie na minimum dwa cm cudownie wysmuklają szyję i wyszczuplają twarz, a szczególne ku temu właściwości posiadają wzory kolczyków o pociągłym i cienkim kształcie, np. w postaci liści czy pałek. Popularne są również wiszące kolczyki w kształcie lekkich łańcuszków, które pięknie prezentują się na uszach i są subtelnym akcentem, który nie dominuje stylizacji. Za sprawą należycie dobranej biżuterii całe ciało staje się wizualnie smuklejsze i sprawia wrażenie lżejszego. Długie kolczyki mogą także przybrać formę kół – takie wzory nie wysmuklają szyi, ani nie podkreślają konturów twarzy, skorzystają z nich zatem kobiety, które dążą do osiągnięcia łagodniejszego wydźwięku stylizacji.

Kiedy możemy nosić długie kolczyki?

Kolczyki długie sprawdzą się tak na co dzień oraz na specjalne okazje. Będą perfekcyjnym dopełnieniem wieczorowej sukni, włożonej np. na bal maturalny, Sylwestra bądź ślub koleżanki. Na romantycznej randce najlepiej zaprezentują się natomiast wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których rozbrajający blask bez dwóch zdań urzeknie partnera. Piękne kolczyki srebrne z lazurowymi kamieniami podkreślą błękitną barwę oczu, a pozłacane pałki będą rewelacyjnie harmonizować z pozostałymi elementami złotej biżuterii. Każdego dnia można z kolei nosić długie kolczyki srebrne w postaci liści – są niezobowiązujące oraz bardzo dobrze uwypuklają charakter casualowych stylizacji. Dobrym pomysłem na biżuterię na spotkanie biznesowe są długie kolczyki srebrne z perłami – to symbol ponadczasowej klasy.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]