Czemu srebrna biżuteria jest tak popularna?

biżuteria srebrna, srebrna biżuteria sklep internetowy

Jest z nami od wieków i pomimo dostępności wielu nowych wzorów, w gruncie rzeczy mało ewoluowała. Biżuteria wciąż pełni identyczną funkcję – jest swego rodzaju ozdobą człowieka i umożliwia oddanie swojego charakteru. Nic zatem dziwnego, że biżuterię tak samo często zakładają kobiety i mężczyźni, dzieci i ich rodzice, ludzie z rozmaitych klas społecznych. Niezależnie od tego, które projekty cenimy, niemal za każdym razem biżuteria jest wykonywana z podobnych surowców – zazwyczaj ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria bywa tak chętnie wybierana? Jak dbać o srebrne przedmioty, żeby posłużyły co najmniej pięć dziesięcioleci?

Czemu powinieneś kupić srebrną biżuterię?

Najważniejszym plusem srebrnej biżuterii okazuje się niewątpliwie to, iż jej stosowanie pozwala uniknąć różnych powikłań. Srebro jest antyseptyczne, więc zakładanie srebrnej biżuterii jest zalecane klientom, którzy niedawno przekłuły ciało. Nie możemy nie wspomnieć także o jego atrakcyjności, która idzie w parze ze stosunkowo niskimi kosztami zakupu.

Konserwacja srebrnej biżuterii

Srebro wytrzyma wiele lat, ale należy prawidłowo je pielęgnować. Co najważniejsze – nie nośmy srebrnej biżuterii, kiedy pracujemy – łatwo ją zarysować albo uszkodzić w kontakcie ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria powinna również być pielęgnowana w wodzie ze spirytusem czy amoniakiem. Trzeba trzymać ją w pudełku z miękką wyściółką – nie dopuścimy tak do jej uszkodzenia.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]