Wybierasz się na ASP? Zapisz się na kurs rysunku

Wybierasz się na ASP? Zapisz się na kurs rysunku

Pełna oferta wakacyjnego kursu rysunku w Krakowie.

Uwielbiasz rysować i chciałbyś nabyć nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i pragniesz zdać egzamin na Wydział Malarstwa na ASP? Zgłoś się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o studia na wybranej uczelni w kraju lub za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają najlepsze rezultaty oraz przyjazną atmosferę nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej w każdy dzień, a także porad online.

Wakacyjny kurs rysunku – dla kogo?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony dla entuzjastów, którzy chcą realizować się na artystycznych kierunkach studiów, jak np. malarstwo albo grafika. Z kursów tego rodzaju korzystają też osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, digital designem czy architekturą wnętrz. Doskonałą propozycją na wykorzystanie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku obejmuje także rysunek dla młodzieży 13-16, kurs rysunku architektonicznego, kurs przygotowujący na ASP oraz digital painting. Każdy natrafi warsztaty dopasowane do własnych zainteresowań.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto wziąć w nim udział?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może pragniesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co na pewno zaprocentuje za kilka lat. Kursy prowadzone są w domowej atmosferze, a kompetentni nauczyciele nie tylko służą radą, ale też inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku już teraz!

Adres firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]