Warsztaty kulinarne dla dzieci uczą poprzez świetną zabawę

Warsztaty kulinarne dla dzieci uczą poprzez świetną zabawę

Szukasz szczegółowych wiadomości o pełnej ofercie kursu gotowania dla dzieci? Świetnie trafiłeś! Wejdź na https://warsztatqulinarny.pl/szkolenia/warsztaty-kulinarne-dla-dzieci/.

Dzieci kochają brać udział w gotowaniu – przystrajać ciastka bądź przynosić i wybierać składniki. Pragniesz wykorzystać zapał kulinarny Twojej pociechy? Zapisz je na warsztaty kulinarne dla dzieci. Od nas dowiesz się, czego dotyczą takie lekcje.

Zalety kursu gotowania dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą uczestniczyć pociechy w przedziale wiekowym od sześciu do dziesięciu lat. W trakcie warsztatów dzieci kształtują swoją pomysłowość oraz uczą się samodzielności i co jest niezmiernie ważne – zyskują pożyteczne umiejętności. A w tym samym czasie doskonale się bawią. Nauka smacznych przepisów, komponowanie ciekawych smaków oraz dobieranie i mieszanie składników – to wszystko sprawia, iż maluchy ochoczo gotują i i działają bardziej świadomie w kuchni. Dzieci poznają dodatkowo zasady, jakie stosuje się w kuchni, co pozytywnie podnosi ich bezpieczeństwo podczas kucharzenia. W warsztatach mogą też asystować rodzice, jest to więc doskonała sposobność do spędzenia czasu wspólnie z potomkiem. Rodzice mogą śledzić kulinarne wysiłki swoich dzieci, a potem spróbować tego, co ugotowały.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z wykwalifikowanym szefem kuchni

Spotkania organizowane są w Krakowie i trwają trzy godziny. W czasie warsztatów dzieci szykują deser i danie główne. Mali adepci kuchennego rzemiosła mogą wybrać przysmaki włoskiej kuchni – ugotować pyszny makaron na słodko lub słono, czy też spróbować swoich sił w pieczeniu aromatycznej, ozdobionej świeżymi składnikami pizzy. W czasie kursu grupa przygotowuje również smaczną deser – mus z mascarpone oraz polewą. Nauka poprzez zabawę to najlepsza metoda na spożytkowanie wolnego czasu, a samodzielne przygotowywanie ulubionych potraw daje dzieciom wiele satysfakcji. Nawet bardzo niepokorny maluch będzie z pasją oddawał się pieczeniu smacznej pizzy lub przystrajaniu deseru. Warsztaty kulinarne dla dzieci organizuje profesjonalny szef kuchni, który ma wieloletnie doświadczenie oraz bardzo dobry kontakt z maluchami.

Adres firmy:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]