Tabliczki na drzwi, czyli jak odnaleźć poszukiwany pokój

tabliczki na drzwi, tabliczki informacyjne

W każdym budynku znaleźć można całe mnóstwo przeróżnych pokoi o większym bądź mniejszym znaczeniu. Sprawne poruszanie się po nich – zarówno ludziom z zewnątrz, ale także osobom , które są zatrudnione w danym obiekcie – umożliwiają najróżniejsze tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na ten moment naprawdę ogromny. Jakiego rodzaju tabliczki na drzwi dostępne są w sprzedaży? Czym odznaczają się te najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – co można nimi oznakować?

Właściwe oznakowanie obiektu podnosi przejrzystość jego funkcjonowania. Nie ma znaczenia czy mówimy o urzędzie, biurze, przedszkolu czy sklepie – czytelne oznaczenie pomieszczeń pozwala na błyskawiczne odnalezienie sali, która w danym momencie jest przez nas poszukiwana. Taka sytuacja ma miejsce na przykład w szpitalu oraz szkole. W przypadku urzędów, banków i biur tabliczki na drzwi ułatwią wyszukanie pokoju, w którym swoje obowiązki realizuje poszukiwana przez nas na dany moment osoba. Szeroko zastosowane są tabliczki na drzwi, w których można dowolnie zmieniać umieszczoną na nich informację. Dzięki temu w momencie, kiedy np. w urzędzie dochodzi do odejścia pracownika, nazwisko na tabliczce można bez trudu zmienić. Pozwala to w konsekwencji oszczędzić sporą ilość pieniędzy – nie trzeba wszak wydawać funduszy na zakup nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – jakie jeszcze mają zastosowanie?

Dzięki tabliczkom na drzwi można bez żadnych trudności odróżnić pomieszczenia o charakterze ogólnodostępnym od tych, które stworzone zostały z myślą personelu określonej instytucji. Chodzi w tym wypadku o pokoje socjalne, magazyny, toalety dla personelu oraz wszystkie te sale, do których z jakiegoś powodu osoby postronne nie mogą mieć dostępu. Wykorzystując tabliczki na drzwi, można również oznaczyć punkty, w których nie wolno palić. Takie tabliczki, które przedstawiają zakaz palenia, cieszą się obecnie ogromną popularnością. Nierzadko na tych tabliczkach w miejscu napisu stosuje się skreślony symbol papierosa. Dla większości osób przekaz takiego znaku jest zatem wyjątkowo jasny. Wspomnieć należy również, iż tabliczki informacyjne wiesza się też przy wejściu do budynków, które posiadają ułatwienia dla osób niepełnosprawnych.

Adres firmy:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]