Polski dystrybutor precyzyjnych silników elektrycznych DC i sterowników serwo

Polski dystrybutor precyzyjnych silników elektrycznych DC i sterowników serwo

Tu zdobędziesz więcej szczegółów o ofercie dostawcy silników prądu stałego.

Automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych oraz szerokie wykorzystanie robotyki w najróżniejszych sferach przemysłu, zmusza do sięgnięcia po efektywne rozwiązania z zakresu układów napędowych i sterowania. Warszawska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując m.in. precyzyjne sterowniki serwo i układy napędowe od renomowanych światowych wytwórców.

Ultra Robotics – dostawca silników elektrycznych prądu stałego

Działająca od przeszło dekady na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (AC, DC i BLDC), silników DC, jak również przekładni planetarnych i falowych produkowanych z surowców wysokiej jakości przez cenionych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej precyzyjne niewielkie serwonapędy charakteryzujące się dużą niezawodnością oraz żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie stosuje się m.in. w produkcji robotów przemysłowych, obrabiarek czy systemów służących do obsługi intralogistyki, a ze względu na możliwość ich użycia w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich również w kriogenice, kosmonautyce oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest również dystrybutorem produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, znaną z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością i bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność utrzymuje się na pułapie 99% także przy najmniejszych gabarytach. Natomiast jej napędy serwo z linii GOLD bardzo dobrze sprawdzają się w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy ekspozycji na silne wstrząsy mechaniczne i wibracje, znacznej wilgotności (nawet do 90-95%), a także przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza.

Spółka Ultra Robotics oferuje też rozwiązania od Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp, Positec oraz Bodine Electric Company.

Adres firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]